כותרות

 • רומאג'י: Kaichou Wa Maid-Sama!
 • אנגלית: Class President is a Maid!
 • יפנית: 会長はメイド様!

מידע

תקציר

להיות נשיאת מועצת התלמידים הראשונה זה לא קל, במיוחד לא כשבית הספר שלך בדיוק הפך מבית ספר לבנים בלבד- לבית ספר משותף.

מכונה על ידי הבנים "הנשיאה מהגיהנום" בגלל שיטות המשמעת הנוקשות שלה, מיסאקי איזאווה לא מפחדת להשתמש בטכניקות האיקידו שלמדה על הבנים הלא ממושמעים ולהגן על הבנות בתיכון סאיקה.

ועדיין, אפילו למיסאקי המושלמת יש סוד מביך- היא עובדת במשרה חלקית כמה שמכונה כ-"מייד" – Maid,  במייד-קפה כדי לעזור למשפחה הענייה שלה לשלם את החשבונות. היא הצליחה לשמור את העבודה בסוד מחברייה לבית הספר ולשמור על התדמית של התלמידה המושלמת עד שיום אחד, טאקומי אוסואי, הבחור הכי פופולרי בבית הספר, נכנס אל הקפה.

הוא יכול להרוס את המוניטיו שלה עם הסוד שלה.. או שהוא יכול לסובב את נשיאת מועצת התלמידים על האצבע הקטנה שלו, ולהשתמש בסוד שלה כאפשרות להתקרב אלייה.

נלקח מShoujo Fansub Israel.

דיונים

חוות דעת

9

 • מאת Slice
 • 06/06/2017
 • 15 מצאו את זה שימושי

*דעתי האישית *

זאת האנימה הכי אהובה עלי מכול ה 150+ אנימות שראיתי בגלל: שזאת אנימה נורא קלילה משעשעת ומצחיקה (לפחות אותי D:ׂׂ )                                               ההראה זאת אנימה שוגו אם הדגש חזק על השוגו 

*תקציר *

אנחנו עוקבים אחרי איזאווה מיסאקי  תלמידת תיכון שבגלל בעיות כלכליות נעלצת ללמוד בבית ספר שפעם היה בית ספר לבנים בלבד(מוסבר בסדרה לעומק) ובגלל שרוב בית הספר שולטים בנים,אז היא החליטה להיות יו"ר(יושב ראש מעצת התלמידים) כדי שהיא תוכל לשלוט על הבנית בבית הספר ביד ברזל אבל היא גם צריך לעבוד בעיר השכנה בטור משרת(בבית קפה למשרתות) יום אחד בחור בבית הספר שלה עבר ליד הבית קפה ורואה אותה לאחר מכין איזאווה מיסאקי מפחד שהבחור שראה אותה אוסואי טאקומי אספר לכולם על כך. ומפה כל הסדרה מתחילה.

*נקודות שאהבתי *

הסדרה נכתבה בצורה מעניינת ובצורה שאנחנו הצופים יכולים להתחבר אלה.                                                                                                               בסדרה הדמויות המרכזיות הן: איזאווה מיסאקי ואוסואי טאקומי.                                                                                                                                         לפי דעתי אוסואי טאקומי הוא זה שאחרי לסדרה עצמה למרות שהעלילה סובבת סביב איזאווה מיסאקי בכלל פעם שאני רואה את אוסואי טאקומי אני חושב לעצמי אך הסדרה הזאת הייתה יכולה להיות אם הוא לא היה מופיע בה וזהה הגלל שהוא אחרי לכל הצנות הרומנטיות,המצחיקות,והוא אחרי על לסדר את הבאלגן שאיזאווה מיסאקי יצרה.                                                                                                                                                                                                             אוסואי טאקומי הוא הדמות הכי אהובה עלי מכול הדמויות בגלל שאני יכול להבין אותו הכי טוב וגם בגלל שאני הייתי רוצה להיות כמו לדעת להתמודד אם כל מצב בדרך הטובה ביותר.                                                                                                                                                                                                     לפני אני הגיע לנקודה הבא שלי אתם צריכים להבין שיש עוד שלל דמויות משניות מענינות למשל: שלושת הטיפשים,החברות של איזאווה מיסאקי,וכמובן שהמנהלת ועוזר היו"ר. 

*נקודות שלא אהבתי * 

לצערי למרות שאני חושב שזאת אנימה ממש טובה לא חסר לה בעיות כמו העובדה שלא לכול השאלות יש לנו תושבות בסדרה או זה שלא כל הדמויות המשניות קיבלו זמן מסך מספק ורוב הבעיות של חוסר מידע אנחנו דווקא מקבלים מי אוסואי טאקומי  ולדעתי זה ממש חבל.                                                                   חוץ מהבעיות האלה אין בסדרה הזאת עוד בעיות שאני יכול להגיד שהם הפריעו לי יותר מידי וגרמו לזמן הצפיה שלי יהיות רע זה בסך הכל סדרה מצחיקה שגורמת לך לחשוב אל מה אני הייתי עושה במקומם.  

מקווה שנהנתם מהביקורות שלי עבדכם הנאמן Slice.

10

 • מאת The Black Mermaid
 • 06/04/2017
 • 6 מצאו את זה שימושי

הסדרת שוג'ו האהובה עליי! מי שלא ראה (בעיקר בנות אסבל גם יש בנים שמתחברים לזה) רוצו לראותתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!:hugging:

10

 • מאת הוטארו
 • 21/03/2018
 • 4 מצאו את זה שימושי

אני לא יכולה שלא להיתפקע כל פרק----- חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:08xxne6.gif