כותרות

 • רומאג'י: Itsudatte Bokura no Koi wa 10 cm Datta.
 • אנגלית: Our love has always been 10 centimeters apart.
 • יפנית: いつだって僕らの恋は10センチだった。

מידע

תקציר

מיו איידה והארוקי סריזאווה תמיד היו שונים זה מזה. כאשר חולפות להן שלוש שנים, הם מבינים שהם עומדים לסיים את בית הספר ושהם לא יוכלו להתראות יותר.
מיו היא ילדה ביישנית שלא אוהבת להיות במרכז העניינים, ונמצאת במועדון האמנות. הארוקי, לעומתה, הוא בעל ביטחון עצמי ואוהב לעשות הרבה רעש, ובנוסף - אלוף במועדון הקולנוע שבו הוא נמצא. הוא כבר זכה בהמון פרסים שניתנו לו בעבור ביום מוצלח.
כאשר הם נזכרים שנפגשו לראשונה בטקס הפתיחה של בית הספר, הם מתיידדים בקלות למרות השוני ביניהם. הקרבה ביניהם תמיד הולכת וגדלה, אך הם מעולם לא המשיכו את מערכת היחסים שלהם מעבר לידידות, בעיקר בשל מבוכה מחבריהם.
ככל שתקופת הלימודים מתקרבת לסיומה, מיו והארוקי מבינים שנותרה להם רק שנה אחת להתמודד עם רגשותיהם הנסתרים ועם המשימה הקשה של בחירת קריירה לעתיד.
השניים תמיד היו במרחק נגיעה אחד מהשנייה, אבל כשהארוקי מתחיל לרדוף אחרי החלום שלו להיות במאי סרטים מקצועי, ומיו נאבקת בבחירת נתיב לעתיד, הם לומדים עד כמה קשה לעבור את 10 הסנטימטרים האחרונים.

מקור: KOIAnime

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

חוות דעת

10

 • מאת Gbglu
 • 17/05/2019
 • 8 מצאו את זה שימושי

הנה עוד משהו שקצת טוב בי, אני תמיד אוהב לעשות על דברים שאני אוהב. בכל מקרה נגש לעניין!

אז ככה, מה אני חושב על האנימה? קודם כל, אני חושב שהאנימה הייתה מוצלחת. כלומר, הרומנטיקה פשוט לעניין ובול. בכל פרק אנחנו לומדים על הדמויות יותר. למשל על מיו איידה והארוקי-קון, לא אפרסם כאן יותר מידי, מכיוון שהפרקים עדיין לא הועלו. אבל מכיוון שאני ראיתי אותם תוך כדאי שתירגמתי, אז אוכל לתת טיפה ביקורת עליהם. השחקנים שלנו לסדרה הזו הם: הארוקי-קון ומיו-צ'אן, אני חושב קודם כל, שהאנימציה פשוט מדהימה. והעלילה נורא מדהימה, אני יודע שאני נורא מעצבן כשאני מבקר ועדיין לא פרסמנו את הפרקים. תסלחו לי! אנחנו עובדים עליהם קשה על מנת שיצא בדרך הטובה ביותר.

בכל מקרה, נתחיל מהפתיח של הסדרה. אני כל כך אהבתי את הפתיח, וכמובן שתרגמנו את הפתיח. כך שהמילים בתוך הפתיח נורא מחוברים לעלילה של הסדרה עצמה. עזבו את זה, יש כשישה דמויות כמו השישה פרקים. אני חושב שהבנתי את הקונספט של הפרקים. אמנם הפרקים עצמם מדברים רק על הארוקי ומיו. בעיקר הארוקי, האנימה עצמה סובבת סביב הארוקי, בחור פופולרי אך לעומת זאת מיו היא ההפך הגמור ממנו. אבל זה מה שיפה ברומנטיקה, שמתאהבים, ההפכים נהפכים שווים. וזה מה שווה באנימה. זה חדש לי לאהוב את כל המוזיקה אשר נמצאת באנימה, באמת, יש אנימות בודדות עם פתיחים שאני אוהב כגון: Overlord וכו'

בפרק הראשון הסדרה מספרת לנו על שתי הדמויות שבהן הם הולכות להתמקד, הארוקי ומיו. העלילה משתנה מפרק לפרק, כלומר נשארת על אותו בסיס, אך נהיית יותר מעניינת. והסדרה תראה לנו עליות ומורדות, זה יכול נורא לדבר אל המציאות, אם באמת נרצה להפיק מזה משהו. להארוקי יש חלום משלו להיות במאי קולנוע, השאיפות שלו בחיים, בהמשך גם תבינו מדוע הוא בחר בזה. זה נותן לי איזושהי מסקנה בחיים שהגעתי לה בזמן שצפיתי בפרק הראשון, לעשות הכל עם חיוך, גם אם זה משהו שאתה לא אוהב ובין אם ישמע ילדותי/לא ילדותי אני חושב שזוהי הבחירה שלי בלהפיק מין הסדרה, וקצת נזכרתי בי כשצפיתי במיו שסוחבת על עצמה המון, ובכל זאת תמיד נחמדה לכולם. אבל יש את הקטע בפרק הראשון שהיא אומרת "מישהי כמוני" כמובן שהיא מתכוונת לעצמה בתור מישהי נמוכה מכולם, כך שמחשיבה עצמה לפחות טובה מכולם. וזה משהו שלפעמים אנשים חושבים על עצמם. ויש כאלה כמו בפרק הראשון שתמיד אוהבים לצחוק על אחריהם, בלי סיבה. הארוקי השיג כל כך הרבה פרסים בחיו בגלל שיש לו חלום משלעצמו, אבל לפעמים אתה שוכח מה הוא החלום ומדוע התחלת, ואז אתה נזכר כשיש שם מישהו בשבילך באמצע הדרך להזכיר עבורך מה הוא החלום שלך אם איבדת את דרכך. ואם אני צופה באנימה, אני מוכרח לומר את שיא האמת, ושיא את הביקורת הטובה ביותר שלי בלפרש את הסדרה לפי דעתי, כלומר, לפי מה שאני רואה. כל אחד לוקח את זה למקום אחר כמובן. אבל הכי חשוב שנזכור, שאם יש לנו חלום, שנזכור תמיד למה התחלנו לחלום ולנסות להגשים אותו 

האנימה עשויה גם לדבר על חיי האהבה, כשזוג כל כך קרוב, אבל שני הצדדים מתביישים, אז האגו תמיד מנצח. אני לא איזה גאון גדול, אבל כמובן שאני לא טיפש מספיק כדאי לא להבחין בכך שהם מתקשים בזה. לא הייתי אומר מתוך ביישנות, אלא יותר מתוך אגו? שניהם חוששים מה האחר יגיב, זה למה היו את השאלות בפרק הראשון, כמו שהארוקי ומיו שאלו את עצמם, אבל לפתע, מיו שאלה אותו שאלה ואז הוא כולו נהיה אדום! חח, והמנגינה ברגע בול התאימה. נורא אהבתי את הקטע הזה. תקראו לי מכור לסדרה, אבל כשמדובר באנימה 10/10 אין מה לעשות בנידון, חובה לומר מילים טובות. אז בכל מקרה, לפי דעתי, הסדרה מנסה לומר שהאהבה יכולה להגיע בכל רגע מבלי שתבחין בו, אבל תמיד יהיה את העניין של הבעיות מהצד השני או מהצד שלנו, שפתאום נתחרט ונגלה משהו שאם הצד השני יגלה הוא לא יאהב אותנו, ולכן זה תלוי על מי נופלים. אבל בקטע הזה, תאמינו לי שהוא מצא טוב 

השתדלתי כמה שפחות עם ספוילרים מהפרק הראשון, אבל חובה חח. שיהיה לכולם צפייה מהנה, ונמאס לי כבר להגיד את זה, אבל בקרוב יעלה פרק 2!

8

 • מאת סתם מוזר/ה(-_-)!
 • 17/05/2019
 • 5 מצאו את זה שימושי

נחמד אני הראשון שכותב!!

ועכשיו לעיניין אהבתי מאוד את העונה (אם אפשר לקרוא לזה עונה בכלל?)

קיצר זה היה ממש יפה מחמם לב וחמוד וגם קצת מצחיק אז זו סדרה די טובה ממליץ לכל אחד ואחת שאוהבים סדרות נחמדות ועם ...

10

 • מאת +Pazzel+
 • 16/08/2019
 • 1 מצאו את זה שימושי

אני כזה: "היי סדרה חדשהההה"
*נכנס/ת לעמוד של האנימה*
חושב/ת: "זה שוג'ו איי? כי הן נראות ממש חמודות^^"
*קולט/ת שזה בן ובת*
*מתחיל/ה לפרכס על הרצפה*