כותרות

 • אנגלית: Date A Live
 • יפנית: デート・ア・ライブ

מידע

תקציר

הסדרה רוח לחיים מספר על שידו איטסוקה נער תיכוניסט רגיל שחי עם אחותו הקטנה קוטורי. בכדור הארץ לאחרונה קורים הרבה פיצוצים אשר גורמים לרעידות בזמן-חלל, ואף אחד אינו יודע מה באמת גורם לפיצוצים אלה. ביום האחרון לחופשת האביב, עוד פיצוץ קורה לעיניו של שידו, וילדה עם שיריון הופיעה לפניו. קוטורי, אחותו של שידו מסבירה שהילדה שהוא פגש היא רוח, יצור אשר גורם להרס רב כשהיא מופיעה על כדור הארץ, וידוע לה על כך מכיוון שהיא המנהיגה של הארגון האנטי-רוח. יש שתי דרכים להפסיק את הפיצוצים, הדרך הראשונה זה להרוג את הרוח והשנייה זה לגרום לה להתאהב בבן אדם, עכשיו כשידוע לשידו על כך, הוא נאלץ להקשיב לפקודות ולהוראות של אחותו בשביל לגרום לרוח להתאהב בו.

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

חוות דעת

8

 • מאת Jonas Chan
 • 30/09/2018
 • 4 מצאו את זה שימושי

חלק מהפרקים נחסמו ע"י גוגל דרייב והאתר של הקבוצה שתרגמה את הסדרה נסגר, מה שאומר שלאנימה אין גיבוי. לכן, לצערי, אני נאלץ להביא כאן את הפיתרון שאני משתמש בו אך ורק כברירת מחדל וזה לצפות בסדרה דרך האתר sdarot tv:

https://www.sdarot.world/watch/2363

אלו שהקישור לא עובד להם, יכולים לנסות דרך כאן:

https://www.sdarot.services/watch/2363

אם בכל זאת לא עובד, כנסו לאתר דרך האפליקציה שלהם. התנצלותי הכנה לכל השמרנים למיניהם שיתרעמו עלי על השימוש באתר הגנבים הנלוז. יש פעמים שאין ברירה...

החוות דעת שלי: אנימה חמודה, אבל לא יותר מדי טובה. (אני אדבר כעת על שתי העונות ביחד)

1. הקטעים של הרומנטיקה וההארם ממש טובים, ואני בהחלט אהבתי את המערכת יחסים של שידו עם הבנות (במיוחד עם אחותו ועם טוקה). זו הפינה של אלו שאוהבים הארם כמוני.

2. גם לגבי הקומדיה אני יכול לספר שיש כאן לא רק קומדיה רומנטית אלא שבעונה הראשונה אני נהניתי גם מקומדיה פסיכית מהסוג שתראו בסדרות אקשן.

3. בעיקרון, האקשן לא יותר מדי טוב, אבל אפשר לקרוא לו סבבה. אתם גם תראו אותו די הרבה פעמים במהלך הסדרה ככה שאפשר לומר שלא זנחו אותו. 

4. מבחינת עלילה, אני יכול לומר שגם כאן מדובר בסוג האנימות שפשוט נראה כאילו מרוב הרצון של היוצרים לעשות אותה חזקה בז'אנרים שלה, שכחו קצת לקדם את העלילה (ואז התוצאה היא שאולי יש לאנימה מעמד יפה בז'אנרים שלה, אבל העלילה דפוקה). יש עלילה, אבל היא מתקדמת קצת ונעצרת, שוב מתקדמת עוד קצת (אחרי כמה פרקים חסרי משמעות) ועוד פעם נעצרת. ככה זה הולך עד שבסוף הסדרה יש איזה  בוס פייט (עם איזה נבל שהפליצו לך באותה השנייה ושאפילו לא ראית אותו לפני כן) עם איזה סוף לא ברור...

עריכה: לאחר שנים של הקפאת האנימה, החל מעונת החורף 2019 ישנה עונה שלישית לסדרה (שאותה עדיין לא ראיתי). אם כי, יש לציין שנכון לזמן עריכת התגובה (11/7/2019), אין לאנימה עדיין תרגום לעברית.

סך הכל, סדרה קלילה וזורמת, ואני אישית יכול לספר שנהניתי מכל רגע. אם אתם אוהבים את הז'אנרים, אין סיבה שלא תואהבו אותה.

6

דייט א לייב היתה אנימה טובה?

 • מאת ישראל ידיים
 • 21/12/2017
 • 2 מצאו את זה שימושי

אנימה סבירה להחלוטין היה סבבה לראות את הקרבות אם אפשר לקרוא לזה ככה הדמיות סבירות קודם כל הארם מאוד סביר לפי דעתי זה יכל להיות יותר טוב אבל דפקו לזה  ככה יאמבה דברים שלא קשורים בקיצור הציון הפעם אקבל 6 רק שתדעו זה לא משעמם בכלל רק טיפה הארם ושיט 

9

סדרה טובה, רק...

 • מאת Rimuru
 • 31/10/2017
 • 2 מצאו את זה שימושי

סדרה נורא טובה רק לא הבנתי את הפואנטה שלה.

ספויילר
בעצם ישויות משתגרות לכדור הארץ באופן בלתי-נודע, אבל הסדרה לא הסבירה מה קרה בלפני 5 שנים, או למה הם משתגרים; ככה שהרעיון של הסדרה הוא בעצם לומר לנו ש-יטסוקה שידו יכול לחתום את הכח של ישויות בכך שכשהרגש שלהם גובר הוא מנשק אותן, אז לא הבנתי מה הסדרה הסבירה לנו חוץ מזה שאף אחד לא יודע למה ישויות משתגרות לכדור הארץ או, מה קרה לפני 5 שנים, או איך קוטורי הפכה לישות האש [האולטימטיבית] איפרית.