כותרות

  • אנגלית: Sword Art Online Alternative: Gun Gale Online
  • יפנית: ソードアート・オンライン オルタナティブ ガンゲイル・オンライン

מידע

תקציר

לקארן קוהירוימאקי יש תסביך נחיתות. כן, היא גבוהה... מאוד. הדבר תמיד הפריע לה ועמד בדרכה כשנסתה לרכוש חברות. אבל אז היא מגלה את משחק המציאות המדומה גאן גייל אונליין, וזוהי הזדמנות בשבילה. כעת, עם אוואטר של צ'יבי קטנה וחמודה הגובה כבר לא עומד בדרכה. האם היא תצליח למצוא חברות אמתית בעולם שבו הכל וירטואלי?

קרדיט: יאיר

פרקים

חייב להתחבר כדי לצפות בפרקים, לחץ כאן להתחבר או הירשם בחינם.

דיונים

חוות דעת

2

ל א

  • מאת Oppai Dragon
  • 08/04/2018
  • 20 מצאו את זה שימושי

ניסיתי לתת לזה צ'אנס. באמת שניסיתי :(

אבל איך אפשר לתת צ'אנס כשהאנימה עצמו לא נותן לזה צ'אנס ללכת לכיוון מעניין? אני אתן ביקורת רק על פי הפרק הראשון ומי שיש לו בעיה לא ממש אכפת לי מזה. בכל מקרה אני אשאר שם כדי לצחוק קצת ולקוות שהתקציר באמת יהיה נכון, כי רמז - הוא לא.

נתחיל עם העלילה - אני אגלה לכם סוד - אין. באמת שאין עלילה, אני ראיתי פה גיימפליי מחורבן למשחק יריות, ואני לא מישהו שמתעניין בגיימפלייז למיניהם, זה משעמם אותי, וזה שעכשיו זה גם באנימה לא הופך את זה ליותר טוב, זה נשאר משעמם. אם הייתי רוצה לראות גיימפליי הייתי פשוט מחפש ביוטיוב ומוצא גיימפלי של אדם שהוא לא לולי בכיינית וOP רצך (כן זה בכוונה), כי גם הצורה שבה העבירו את הגיימפליי משעממת.

עכשיו לדמויות - אף דמות לא מעניינת. יש את הלולי שהיא פכינג בוכה כשיורים עליה. מצטער, אבל זה פשוט עלוב, אני מניח שרצו "הזדהות עם הדמות" או זבל כזה, אבל מצטער, אני לא מסוגל להזדהות עם לולי שהיא גם הפלאש שבוכה כשיורים עליה. ילדה, את במשחק יריות, מה ציפית? הבכי כל כך אדיוטי וחסר ערך שפשוט חבל לי על החצי דקה שעבדו על ציור הדמעות האלה. חוץ מזה, היא מסתמכת כל הזמן על הדמות האחרת שזה פשוט אדיוטי, היא לא מסוגלת לפעול בעצמה.

יש את המישהו המעגניב רצך (שוב בכוונה), שהוא כזה קר רוח ומעגניב וככל הנראה מוציא מהלולי שירותי מין. הוא הדאדי שלה ופשוט אומר לה מה לעשות, כי ככה זה, הוא מגניב וקר רוח. והיא שואלת אותו אם אפשר לעשות משהו, וכבר עשרים דקות שהם לא עושים כלום כי הוא אומר לה "לא, הם ימצאו אותנו" וזבל כזה. פכינג 20 דקות שהלכו על המעגניבות וקור הרוח שלו. ואז ב-4 דקות האחרונות הוא פתאום נזכר שאה כן יש אנשים מסכנים (או מושפעים) שצופים בזבל הזה, אז צריך לעשות משהו.

האנימציה ממש סאוית (סאו כתואר בנקבה) אבל עם המון פאקים, בכמה מקרים הדמויות נראות כמו אנשי מקל שיורים אחד על השני, וזה פשוט עצוב.

בקיצור - זבל. מוזמנים לסקול אותי או משהו.

8

  • מאת I NEED HEALING
  • 08/04/2018
  • 8 מצאו את זה שימושי

על פי הפרק הראשון אפשר להבין שזה לא יהיה קשור בשיט למשחק SAO עצמו ורק חלק מהדמויות שהיו פשוט ישתתפו שוב וזה למה קוראים לסדרה בשם הזה

אבל אם אני עוזב את זה, יש פה סדרה עם פוטנציאל טוב לפי דעתי וכדי להביא לזה ניסיון