༺צוות האתר༻

אנימה ספין הוא אומנם אתר קהילתי אשר נבנה לבד, אבל הוא עדיין דורש פיקוח וניהול. לכן העמוד הזה קיים! שתדעו למי לפנות לכל חלק באתר

בעלים

סתם אנשים רגילים שבעצם יצרו את האתר, לא משהו רציני~ תפנו אליהם רק אם יש תקלות באתר שאין מענה מאף צוות! צבע התג- אדום.

HolyLure

Kadosh

מנהלים ראשיים

באותה הרמה של הבעלים אפשר להגיד, אבל הם אלה שאחראים יותר על הקהילה ועל תפעולה, כלומר אם יש בעיה כלשהי שאין מענה עליה, פנו אליהם. (הם יעבירו לבעלים אם יש משהו רציני מדי). צבע התג- כתום.

leeloo

Akagami no Shimon

Itay

אחראי צוות

אחראי צוות הם לא רק מי שאחראי על כל התקלות של הצוותים, אלה הם יותר אחראים על כל הפאנל ה"משתמשים" באתר כולל הצוותים עצמם. אם יש לכם בעיה עם המשתמש, רוצים לשנות כינוי, שאלה רצינית לגבי משהו בפרופיל וכו'. צבע התג- צהוב.

אין מידע

צוות אנימה

הצוות אחראי על כל מה שקשור לאנימה באתר! הכל, אם זה לאשר אנימות, לערוך, לדאוג להתווכח על איזה שם יותר נכון לאנימה, הם האנשים בשבילכם. פנו אליהם אם יש שגיאה בתהליך ההוספה, שאלות, בקשות לעריכה של דברים וויכוחים על השמות של האנימה. צבע התג- ירוק.

Otoshigami

K-kyun

ShoujoPrincess

eli chan

Senpai

cN3rd

CousCous Bun

TsUNaMy WaVe

צוות פורום

כל הפורום תחת חסותם (זה לא פורום רגיל שכל פורום יש מנהל אישי), הם אחראים על כל הבעיות, שאלות, פעילויות, וכל דבר שקשור לפורום. אם יש לכם בעיה בנושא, רוצים לנעול נושא, יש לכם רעיון לפעילות בפורום וכו', פנו אליהם (לדיווחים חמורים פנו למנהל ראשי). צבע התג- כחול.

באן

MrsJapan

Almogde

DeadPool

elya

zaza

Sparkmon

צוות צפייה

למרות שכל הצפייה ישירה מנוהלת ע"י הקבוצות פאנסאב, הצוות נועד בשביל לבדוק ולטפל בצפייה שיכול לפגוע באתר (הקבוצות פתוחות לכל אחד לשימוש, יכול להיגרם מצבים לא נעימים), ובכללי כל תקלה שקשורה לצפייה פנו אליהם. צבע התג- סגול.

אין מידע

אחראי שפה

כן, אני יודע על מה אתם חושבים, צוות שלם לשפה? מסתבר שהמתכנת (דוד) דורש יותר מדי תיקונים של שפה אשכרה צוות שלם בשביל זה. כל משהו שנראה לכם שהוא לא "בסדר" מבחינת שפה באתר הצוות הזה הוא הכתובת. צבע התג- וורוד.

אין מידע