༺צוות האתר༻

אנימה ספין הוא אומנם אתר קהילתי אשר נבנה לבד, אבל הוא עדיין דורש פיקוח וניהול. לכן העמוד הזה קיים! שתדעו למי לפנות לכל חלק באתר

בעלים

סתם אנשים רגילים שבעצם יצרו את האתר, לא משהו רציני~ תפנו אליהם רק אם יש תקלות באתר שאין מענה מאף צוות!

HolyLure

Kadosh

מנהלים ראשיים

באותה הרמה של הבעלים אפשר להגיד, אבל הם אלה שאחראים יותר על הקהילה ועל תפעולה, כלומר אם יש בעיה כלשהי שאין מענה עליה, פנו אליהם. (הם יעבירו לבעלים אם יש משהו רציני מדי).

Otoshigami

leeloo

Akagami no Shimon

Itay

Ecchicide

אחראי צוות

אחראי צוות הם לא רק מי שאחראי על כל התקלות של הצוותים, אלה הם יותר אחראים על כל הפאנל ה"משתמשים" באתר כולל הצוותים עצמם. אם יש לכם בעיה עם המשתמש, רוצים לשנות כינוי, שאלה רצינית לגבי משהו בפרופיל וכו'.

אין מידע

צוות אנימה

הצוות אחראי על כל מה שקשור לאנימה באתר! הכל, אם זה לאשר אנימות, לערוך, לדאוג להתווכח על איזה שם יותר נכון לאנימה, הם האנשים בשבילכם. פנו אליהם אם יש שגיאה בתהליך ההוספה, שאלות, בקשות לעריכה של דברים וויכוחים על השמות של האנימה.

Inhorman

misha808080

Almogde

Senpai

cN3rd

TsUNaMy WaVe

צוות פורום

כל הפורום תחת חסותם (זה לא פורום רגיל שכל פורום יש מנהל אישי), הם אחראים על כל הבעיות, שאלות, פעילויות, וכל דבר שקשור לפורום. אם יש לכם בעיה בנושא, רוצים לנעול נושא, יש לכם רעיון לפעילות בפורום וכו', פנו אליהם (לדיווחים חמורים פנו למנהל ראשי).

HK)XdarkXnetX)

BlackMagic

MrsJapan

yona135135

zaza~

Ashifu-Sama

צוות צפייה

למרות שכל הצפייה ישירה מנוהלת ע"י קבוצות הפאנסאב, הצוות נועד בשביל לבדוק ולטפל בצפייה שיכול לפגוע באתר (הקבוצות פתוחות לכל אחד לשימוש, יכול להיגרם מצבים לא נעימים), ובכללי כל תקלה שקשורה לצפייה פנו אליהם.

אין מידע

צוות מפגשים

צוות מפגשים יהיה אחראי על הפקת מפגשי ואירועי קהילה של אנימה ספין ברחבי הארץ וקיום דוכני ספין בכנסים לשם גיוס משתמשים חדשים ופרסום הרשת לקהל הרחב.

אין מידע