אודות

 • אין מילים בפי, רק שאריות בורקס... יד ימינו של קדוש.
 • (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿) ༺שמעון༻ (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
 • פאנסאבוואן פיסאצ'ימוזיקהתהכושרDJ בהלוויות
 • פאנסאבר, מנהל ראשי, DJ בבית קברות.
 • דרום
 • One Piece Israel
 • שיחה עם shimon6741
 • זכר
 • בן 17
 • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 7 סויים: 44 בהמתנה: 1 נזרק: 2 מתכונן לצפות: 1
 • סה"כ: 55
 • פרקים: 1106

Akagami no Shimon אהב את התראות בספין

פורסם לפני 7 שעות

אם אני לא טועה האתר סופר עד מקסימום של 99 התראות גם אם יש לך יותר :thinking:

Akagami no Shimon אהב את אז... מי אני באמת

פורסם לפני 9 שעות

טוב, נוכחתי לדעת שכל פעם שאדם מקטין ראש כנגד ההנהלה, הוא יאלץ אותי בסוף להגיב לו בחריפות.
אנחנו אומרים ועומדים על כך שנושאי פריקה במלב אל לב מקבלים תשומת לב מלאה, ומוכנים להסתכן גם בזה שיעשו מאיתנו צחוק, אם זה יביא אותנו למצב שיהיה אפילו אדם אחד שנצליח לעודד. זה שווה בעיניי.
אולם, ברגע שאדם מחליט לנצל את זה ושיקול הדעת שלנו מורה על רוב מוחלט שמדובר בנושא לעג וניסיון בדיחה על חשבון ההנהלה ועל חשבון טוב הלב הטהור והרצון לתמוך של משתמשי הקהילה - זה נאכף.

אז קודם כל, אני מרגיש צורך גדול להבהיר את שיקול הדעת שלנו לעיני כל. עם כמה שאני שונא לפרסם בפומבי את מה שבפרטי, ואני אחזור ואומר את זה בכל פעם שאני פשוט שונא לעשות את זה, אני עושה את זה כשאין ברירה. כדי שכל מי שרואה את זה יבין בדיוק למה הנושא הזה מקבל את היחס הזה ולא את היחס החם שמגיע לנושאי 'מלב אל לב'.

1. לפני שבוע, רבת עם @BlackMagic בפרטי. זה התחיל שפשוט קיללת אותה וגררת ריב דבילי. זה הגיע אליי ואני הזהרתי אותך שלא תמשיך בכך, ושתורחק מהאתר אם כן.
ניכר היה שלא ממש קיבלת את דבריי, אבל קיוויתי שלפחות תנהג בחכמה אחר כך.
הנה התגובה שלי אליך, ניתן לכולם לשפוט אם 'איימתי' או שעשיתי את עבודתי.
dlfe963.png

2. לצערי, אם היה לי ספק כלשהו שאולי קיבלת את דבריי, הוא התפוגג ברגע שנפגשת עם חברת צוות באימבו. מסתבר שלכלכת עלי מאחורי הגב...
pu127d6.png
3. כל הנושא שלך הוא חיקוי של הנושא הזה, כולל התוספת של ה-sad boy בשם, וכולל האופן שבו אתה מגיב ל'תומכים' (שנשמע כחיקוי של אופן התגובה של לילי).
בקיצור, אתה סאלטי על ההנהלה, עליי ומחפש להוציא את זה בצורה מגוחכת.

אם לא הייתי ברור עד כאן, הכוונה בכל זה לומר שצוות ההנהלה לא מאמין ולא מקבל את הנושא הזה כנושא 'מלב אל לב', אלא כלעג. כל הדברים הפרטיים שפרסמתי פה בפומבי הם הסיבה שלנו לא להאמין שמדובר באדם תמים שפורק את מצוקתו, אלא באדם שלועג להנהלה ולטוב לב המשתמשים, וההחלטה הזאת התקבלה לאחר שהצגתי את כל הדברים האלה בפני חברי צוות פורום ושאלתי אותם לדעתם, וכולם הסכימו שמדובר בספאם.
בניגוד לעקרונותיי, הצגתי את כל הדברים האלו פה בפומבי אך ורק כדי שלא תהיה טענה לומר ש'ההנהלה עושה סתם', ושכל מי שיראה את הנושא הזה יבין מדוע הגענו למסקנה הזאת.

הדבר הכי נורא לדעתי, יותר מלעשות מההנהלה צחוק, הוא לעשות צחוק מהמשתמשים שבאים ורוצים לעזור ואתה פשוט עושה צחוק מטוב הלב שלהם.
בקיצור, אתה מורחק מהאתר. להתראות.
אני מצטער שהגענו למצב הזה. אתה יכול לקרוא לי מגעיל, מתנשא או בכל כינוי אחר, אבל אני לא רואה איזה פסול יש באדם שרוצה בסך הכל קהילה שנעים להיות בה, שנקייה מאנשים שפוגעים בכבודם של אחרים. אם יש אדם שצריך להוקיע, זה אדם כמוך, שבא לכאן כדי להרוס את הקהילה הזאת.
אתה רוצה להיות חלק ממנה? ברוך הבא. תאמין לי שלא תראה אותי כאדם רע ולא אתייחס אליך ככה. אני מחזיר יחס כפי שמגיע לאדם. אם אדם מתנהג כמו שצריך, הוא יקבל ממני את שיא ההערכה והכבוד.
אתה לא רוצה להיות חלק ממנה? אתה יותר ממוזמן להישאר בחוץ. זה לא איום, לא איימתי לך על החיים. 'איימתי' שתורחק מהאתר, כי עם גישה כזאת באמת אין לך חלק בו.

לילה טוב.

Akagami no Shimon אהב את אז... מי אני באמת

פורסם לפני 19 שעות

 

לא ידעתי את זה בכלל זה סיפור מרגש מאוד ( ריגש אותי לפחות )

Akagami no Shimon אהב את הפוסט של maki

פורסם לפני 19 שעות

שלום לכולם :)
וואו כמה זמן לא הייתי פה, אני שמחה לראות שוב את כולכם.
ונראה שהאתר יתקדם בזמן שלא הייתי כאן XD

Akagami no Shimon אהב את שאלו אותנו! נושא שאלות ותשובות - כל מה שרציתם לדעת על אנימה-ספין!

פורסם אתמול

צוטט: (Lilly (sad girl

למה יש כאן אנשים כל כך נחמדים ואכפתים ( לא כולם )?^^

כי אנחנו משתדלים להיות דיקטטורים כלפי אלו שלא ^^

וברצינות עכשיו, אנחנו משתדלים שהקהילה תהיה נעימה כמה שיותר. לא מעודדים ריבים מגעילים ומשתדלים להוקיע ולהילחם בכאלה שנהנים לרמוס אחרים.
נכון, לא כולם אכפתיים ונחמדים, אבל הלוואי שיגיע היום שבו נרגיש שכולם כאלה. יחס גורר יחס, ואם אנשים חיוביים מרכיבים את הקהילה, הם מושכים עוד אנשים חיוביים אחריהם.
אני מקווה ומצפה שתהיה כאן קהילה כזאת בכללותה עם הזמן (:

Akagami no Shimon אהב את דיון - מסורת ודת

פורסם לפני יומיים

בישראל של היום, רק כ20% מגדירים את עצמם כחרדים או דתיים. מספר די קטן, בהתחשב במשמעות שיש לדת במדינת ישראל, בכבוד שאנו נותנים לה ובחלק הגדול שבין אם נרצה ובין אם לא יש לה בעיצוב הזהות היהודית, המסורת היהודית ובסופו של יום, גם המדינה היהודית.

אבל הדבר המיוחד (והיפה בעיניי) בדת היהודית, הוא שהיא אינה רק דת. יהודי לא יכול להיות צרפתי שמקיים את הדת היהודית. יהדות היא לאום, בנוסף לכל, וזה מה שמשותף בעצם לרוב אזרחי מדינת ישראל.

רבים מאילו שמגדירים את עצמם כחילונים מאמינים, מסורתיים או אפילו אתאיסטים (לדוגמה, אני. בערך) שומרים על חלק מציוויה של היהדות, בגלל שאחרי הכל זו המסורת שלנו, השורשים שלנו. אז רציתי לשאול..

 • האם אתם דתיים או שומרי מסורת? אם כן, מה הוביל אתכם לבחירה בדרך החיים הזו?
 • מה דעתכם על שמירת מסורת כשהשומר בכלל לא מאמין? האם יש לזה ערך כלשהו לדעתכם?
 • מה הדבר שאתם הכי מעריכים בדת היהודית?
 • מה הדבר שאתם הכי פחות מעריכים בדת היהודית?
 • אוכל זה טעים?

Akagami no Shimon אהב את הפוסט של Senpai

פורסם לפני 4 יום

אז חזרתי עכשיו מהסרט ליגת הצדק, ואח של הבסטי שלי היה ביפן והביא לי שוקולד, אז הבסטי שלי הביא לי את זה שנפגשנו.. 
וזה היה טעים, למרות שאין לי מושג איך לתאר את הטעם :P
q59037r.jpeg