אודות

  • קרי: c-nerd. יד שמאלו של דוד.
  • תכנותאנימהפאנסאבEDMמשחקי וידאוטכנולוגיהמחשובעיבוד וידאוקיטורים
  • המחשב
  • Tokyo-Sub
  • שיחה עם princeofttr
  • זכר
  • בן 20
  • הצטרף ב18/08/2016

סטטיסטיקת אנימות

צופה: 1 סויים: 16
  • סה"כ: 17
  • פרקים: 1

cN3rd

פורסם לפני 6 יום

כשאתה עצלן מדי להכין וידאו קליפ לשיר שלך ומתרץ את השימוש ב-stock footage בתור יצירתיות.
(השיר עצמו ממש נחמד).
ה-STOCK FOOTAGE שהוא השתמש בו בתגובות.

cN3rd פרסם הודעה אצל the Force

פורסם 14/10/2017

אחלה פרופיל :#

cN3rd

פורסם 03/10/2017

אני יוצא לחופשה משפחתית ולא אהיה זמין עד ה-11 לחודש.

צ'או.

☆Sparkmon☆

פורסם 28/08/2017

עכשיו אני יודע מי הרוצחת שיש לך בתמונת פרופיל בסקייפ נמנמ...

 

 

ItsTaco :D

פורסם 25/08/2017

איך עשית שלוחצים tokyo-sub זה שולח אותך לשם? כאילו איך הכנסת בזה קישור?

cN3rd

פורסם 22/08/2017

לא שכחתי את המדריך שהבטחתי. אני רק צריך לא להיות עצלן ולכתוב אותו. מתישהו. קיצר, אל תצפו לו.

cN3rd פרסם הודעה אצל HolyLure

פורסם 21/08/2017

דוד, מה נסגר עם התמונה?

zoro900

פורסם 14/08/2017

סליחה אבל למה יש פה אנימות שלא סיימו

Akagami no Shimon

פורסם 14/08/2017

בוא לפלאג~
יש עוגה וזוהר ארגוב~

cN3rd

פורסם 14/08/2017

שלום לכולם,

אני רואה שבזמן האחרון יש ביקוש להבין איך הכנסתי פונט מותאם אישית לפרופיל שלי. אני לא הולך לגלות לכם איך (למרות שהפתרון נטען לדפדפן שלכם בכל מקרה...), אז אפציץ אתכם בכמה מילות באזז ותנסו לעלות על זה. זה לא באמת מסובך. (או שתשתמשו ב-INSPECTOR ולראות איך עשיתי את זה):

WEBFONT, WOFF2, BASE64

שלכם,

cN3rd

ItsTaco :D

פורסם 14/08/2017

התמונה שלך מפה

VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action

cN3rd

פורסם 14/08/2017

תמיד רציתם לעצב וויפו ולא יכולתם?

....

אלגוריתמים מסובכים של למידה ממוחשבת באים לעזרתכם.

פרטים: http://make.girls.moe/#/

cN3rd פרסם הודעה אצל Komaeda1

פורסם 08/08/2017

שלום לך, יובל, אלוהי הספאם ו-Mr. know-it-all של ספין בפרט והאינטרנט בכלל.

אני רוצה לציין שאת הדברים האלו אני כותב על דעת עצמי, והתפקיד הזוטר שלי באחד מהצוותים של ספין (צוות שלא ממש יכול לצנזר אותך, אגב) לא אומר שאני ״מהנהלה הגבוהה״ (ומי כמוך, אל ספאם נשגב ויודע כל, יודע את כל מה שאמרתי גם בלי שאציין זאת באופן מפורש, אבל אתה יודע, לצורך שלמות הדבר.... טוב, אני סוטה מהנושא).

תראה, אני פה מהיום הראשון שבו ספין החדש קם (18.8.2016). כבר מאז, ראיתי אותך מטריל, מתייחס למשתמשים בזלזול וביחד עם עוד כמה משתמשים, מתנשא על כל האתר ואשתו בכל מיני מתקפות כאלו ואחרות.

ההבדל בין אז לבין היום הוא היחס לעניין הזה - פעם לא ממש הייתה אכיפה כי ספין עוד היה בחיתוליו ויכולת לעשות מה שבא לכם בלי לחטוף על זה יותר מדי (אף על פי שעברתם על חוקי האתר באופן בוטה). עכשיו, לעומת מה שהיה בעבר, יש אכיפה וכן רוצים לשמור על דיון יחסית מכובד, ולכן צוות פורומים מנסה ״לנטרל״ מקרים כאלו. אבל אתה ממשיך באותה גישה מתנשאת, שם ז*ן על כל משתמשי האתר וההנהלה (או כ*ס, או מה שיש לך שם, אני לא שופט), ו״מטריל״ נונסטופ משתמשים באתר. אולי זה הדבר שהכי קל לך לעשות, אבל מה לעשות, זה לא ממש נסבל מבחינת ההנהלה, ולכן נועלים נושאים או מצנזרים אותך. (ומסיבה מוצדקת לגמרי - אתה מזלזל בכמעט כל משתמש בספין. בכולם). מה לעשות - ספין התבגרה ואתה עדיין נשאר במקום. הכי קל לבוא ולהתנשא על ילדים קטנים כשאתה בעצמך ילד מגודל, לא?

לעומת זאת, יש משהו שאני לא מסכים עליו עם ההנהלה באופן אישי (והם מודעים לכך) - וזאת ההגדרה שלהם לספאם והצנזורה שנכפית (באופן זה או אחר) על ידי האתר. הטרלה, ירידה על משתמשים באופן קבוע, וסטייה מהנושא - לא נחשבים בעיניי ספאם, אלא לפגיעה אחרת במשתמשים באתר. הצנזורה שעושים באתר לפעמים קצת מוגזמת לדעתי (ונכון, יש פה ילדים, אבל אפשר לשמור על האתר כ-PG13 ולהציג מילים מסויימות או ״להכריז על הדיקטטורה שיש כאן״). בחזרה לנושא - מה שאתה עושה זה לא (רק) ספאם (עובדה שאתה ״מרסס״ את הביקורת שלך על התנהלות האתר גם באשכולות ובמקומות שזה לא קשור - ואמנם לדעתי אסור לצנזר ביקורות - אבל אתה מפרסם את אותו הדבר כל כך הרבה שבוטים של ספאם יכולים להגיד בוודאות שזה ספאם) - אתה מקניט משתמשים אחרים (בין אם הם בהנהלה הראשית ובין אם לא) ומתנשא על הגב שלהם. (ואני חושב שחזרתי על זה מספיק פעמים בשביל שתבין את העניין).

דבר אחד אני לא מבין - וזה את הצורך שלך לחזור לספין, להתחבר ולהגיב את אותן התגובות, לקבל באן (שהוא מוצדק לגמרי לפי תנאי השימוש של האתר - תראה את כמות המשתמשים שאתה מרסס עליהם) - ואז למצוא דרך ״לעקוף את הבאן״, להגיד ש״ההנהלה היא דיקטטורית״, ולהתחיל שוב ושוב את כל המעגל הזה. הצורך הזה להתנשא על משתמשים אחרים באתר הזה הוא סוג של צורך הישרדותי שלך או משהו? או שיש להתנשאות שלך סיבה אחרת (חוץ מהסיבה המובנת מאליה - ש״אתה אלוהים״ ו״אתה יודע הכל יותר טוב מכולנו״)? אני אשמח לשמוע את הסיבה.

עכשיו, מכיוון שאתה ״אלוהי הספאם וה-dank memes״, אני אלך ואחפש כמה memes להעלאת קורבנות כדי שאולי אוכל להקל את שהותי בגיהנום ה-memes.

כל טוב, cN3rd