כותרות

 • רומאג'י: Tales of Zestiria The Cross
 • אנגלית: Tales of Zestiria the X 2
 • יפנית: テイルズ オブ ゼスティリア ザ クロス 2

מידע

 • סוג: סדרה
 • סטטוס: גמור
 • פרקים: 13
 • תאריכי שידור: 08/01/2017 - 29/04/2017
 • זמן צפייה: 23 דקות
 • ז'אנרים: אקשן הרפתקאות פנטזיה
 • סיווג: 12+

תקציר

זו העונה ה2 של הסדרה.

הסדרה תמשיך את מסעם של סוריי של אלישה והמלאכים בניקוי הרוע מן העולם וגם את אימוניו של סוריי בתור הנבחר להתמודדות מול האדון האופל.

פרקים

דיונים

חוות דעת

8

 • מאת World of peace
 • 18/02/2017
 • 2 מצאו את זה שימושי

בעונה השנייה של הסדרה יצאו 13 פרקים.

משלושת עשר הפרקים שראיתי {בתרגום אנגלי כמובן:smile:}, הסדרה ממשיכה להיות מעניינת, המשיכו את העלילה ואת האנימציה של העונה החדשה בצורה יפה ומושקעת.                 אבל! לכיוון הפרקים הסופיים הם עושים את זה מהר מדי[גם בגלל 25\24 פרקים] הם פשוט ישר באים לחסל[לטהר] את אדון האופל ובגלל זה פחות אפשר להתחבר לסדרה.

פרקים בעונה 2 (תרגום אנגלי) http://kissanime.ru/Anime/Tales-of-Zestiria-the-X-2017                                                                                                                      ששת הפרקים הראשונים התמקדו בעיקר על רוז {העבר שלה וכו'....}.

בשלושת התקצירים של הפרקים יכולות להיות טעויות, קטנות או קריטיות. אז אם אתם מוצאים בבקשה הגידו ואני אתקן!              

 

עלול להכיל ספוילרים קשים!!!!

 

-תקציר קטן לפרק השביעי[19]:

ספויילר
הפרק התמקד בעיקר באלישה, תוכניתו של בארטולו להפוך את אלישה לבוגדת בממלכה ולגרום לכול השומרים לצאת נגדה. בפרק יופיע אדם שהוא בעצם המלך של ליידי לייק, הוא רוצה שיתפסו את אלישה בחיים(המלך הוא אבא של אלישה). הסנסיי שלה מארלין, מוצאת להוצאה להורג ואלישה חוזרת לליידי לייק במטרה לעצור את תוכניתו של בארטולו. סוריי, לילה, מיקליאו, עדנה, רוז ודזל, גם בדרכם לליידי לייק. לקראת סוף הפרק אלישה ושומריה מסתננים לליידי לייק.

 

 

-תקציר קצר לפרק השמיני[20]:

ספויילר
אלישה ושומריה הסתננו לליידי לייק ועכשיו הם בדרכם לארמון המלוכה, בכוונה לדבר עם המלך (אבא של אלישה). אלישה מדברת עם המלך(אבא שלה), אך השיחה ניקטעה על ידי בארטולו. בארטולו נלחם באלישה שכרגע החרב שלה לא נמצאת איתה. בארטולו עומד להרוג את אלישה, אך אבא שלה מגן עליה וסופג את המכה. שומריה של אלישה נכנסים לעזור לאלישה ובארטלו בורח וקופץ מהגג :fearful:(כנראה הוא מת).:scream:.      סוריי, רוז והמלאכים מגיעים לליידי לייק ומתקשרים עם אלישה. בזמן הזה סוריי מנסה לטהר את הדרקון(שגרם לטורנדו) ומבקש גם את עזרת של רוז. טיהור הדרקון לא היה קל, כך שהם היו צריכים עזרה נוספת, למזלם אלישה הגיע בזמן ועזרה להם בטיהור הדרקון. שלושתם (ומיקליאו בתוך סוריי) מנסים לטהר את הדרקון(בקטע הזה אני פשוט נקרעתי מצחוק, למרות שזה אמור להיות כנראה רגע חשוב ודרמטי). לבסוף הם מצליחים לטהר את הדרקון. ובסוף הפרק סוריי אומר שאותו דבר לגביי אחיה של עדנה, שאפשר לטהר גם אותו.

 

 

-תקציר קצר לפרק התשיעי[21]: *הפרק מתחיל אחרי כמה ימים מטיהור הדרקון. אנשים רבים הגיעו להלוויתו של המלך של ליידי לייק (אבא של אלישה), לילה, מיקלאו ועדנה רואים את כול האנשים שהגיעו ומשוחחים בינהם. במהלך השיחה סוריי מתעורר ופוגש אותם(הוא מצטרף לשיחה).                                                                                               *אלישה ורוז מתעוררות והם ניזכרות שהם הצליחו באמת לטהר את הדרקון...                                                                                                                                           *במהלך הפרק דזל ופוגש את שליחתו של אדון האופל(הילדה שתמיד הופיעה עם אדון האופל) ואחר כך גם סוריי והמלאכים.                                                                     *סוריי, אלישה, רוז והמלאכים יוצאים למסע כדי להביס(לטהר) את אדון האופל ובדרכם הם פוגשים את סרגיי ושומריו.                                                                           *לקראת סוף הפרק דזל מנסה להעביר את כוחו לרוז ועדנה לאלישה, אך ללא הצלחה.

 

-תקציר קצר לפרק העשירי[22]: סוריי, אלישה, רוז[החבורה שלה] והמלאכים בדרכם אל אדון האופל. וסיימון[הילדה שתמיד מופיעה עם אדון אופל] באה בדרכם בעיקבות שאיבדה את התקשורת שלה עם אדונה. דזל ועדנה מתאמנים  בנסיון להעביר[עוד פעם] את כוחם לרוז ואלישה. וכשהם בדרכם אל אדון האופל הם פוגשים יומות ודרקונים רבים:scream: וסוריי מתחיל ב....מסע לטיהור היומות והדרקונים! רוז ואלישה גם רוצות לעזור ודזל ועדנה מנסים ומצליחים להעביר את כוחם אליהם! ובכך מתחיל מסע הטיהור!                                            וגם Lunarre התחיל לטהר את היומות(הוא מת), אך הדבר אינו מוזר? הוא לא הרע?

ולקראת סוף הפרק סיימון הופכת לדרקון!

 

-תקציר קצר לפרק האחד עשר(23):u4k2jgv.gif

 

-תקציר קצר לפרק 12(24):

 

 

 

-תקציר לפרק 13(25 ואחרון): סוריי מבין שטיהור אדון האופל לא יהיה קל וימשך זמן רב עד שיצליח לטהר אותו.... ובכך סוריי קובר(משהו בסגנון) לוקח את אדון האופל וממשיך לטהר אותו במקום אחר.... כשזה קורה חבריו חושבים שהוא מת אבל אם הוא היה מת הם היו מתים יחד איתו(בגלל החוזה, בחוזה אם הוא מת גם הם מתים)ומבינים שהוא לא מת.

הסיפור ממשיך אחרי כמה שנים והרבה דברים משתנים....

אלישה ורוז גדלות, בעבר היו +17(אם אני לא טועה) ועכשיו +20(אם אני לא טועה).

*אלישה הופכת למלכת היילנד והמראה שלה כמובן השתנה

*רוז ממשיכה בחייה.... ומראה משתנה

*המלאכים גם המשיכו בחיים ברחבי העולם

לקראת סוף הפרק אלישה ורוז קוראות את הספר(שכחתי את שמו). רואים את מיקליאו שומע את קולו של סוריי ולבסוף פוגש את סוריי, ביחד הם מטיילים בעולם.

היום גיליתי שמישהו תרגם את זה אבל לא את הכול.

שווה לראות!!!:smile::smile:

 

10

 • מאת I NEED HEALING
 • 19/09/2017

למה העונה הראשונה לא מתרוגמת, אני רוצה להתחיל את הסדרה אבל אני לא יכול כי אין תראשונה