כותרות

  • שם נוסף: Tales of Zestiria The Cross
  • אנגלית: Tales of Zestiria the X 2
  • יפנית: テイルズ オブ ゼスティリア ザ クロス 2

מידע

תקציר

זו העונה ה2 של הסדרה.

הסדרה תמשיך את מסעם של סוריי של אלישה והמלאכים בניקוי הרוע מן העולם וגם את אימוניו של סוריי בתור הנבחר להתמודדות מול האדון האופל.

חוות דעת

8

  • מאת World of peace
  • לפני שבוע

בעונה השנייה של הסדרה נכון לעכשיו{2017\02\27}, יצאו 8 פרקים. שבוע הבא יצא הפרק הבא (2017\03\05).

משמונת הפרקים שראיתי {בתרגום אנגלי כמובן:smile:},           הסדרה ממשיכה להיות מעניינת, המשיכו את העלילה ואת האנימציה של העונה החדשה בצורה יפה ומושקעת.                                                                                                                            ששת הפרקים הראשונים התמקדו בעיקר על רוז {העבר שלה וכו'....}.

בשתיי התקצירים של הפרקים יכולות להיות טעויות, קטנות או קריטיות. אז אם אתם מוצאים בבקשה הגידו ואני אתקן!              

תקציר קטן לפרק הקודם (השביעי): הפרק התמקד בעיקר באלישה, תוכניתו של בארטולו להפוך את אלישה לבוגדת בממלכה ולגרום לכול השומרים לצאת נגדה. בפרק יופיע אדם שהוא בעצם המלך של ליידי לייק, הוא רוצה שיתפסו את אלישה בחיים(המלך הוא אבא של אלישה). הסנסיי שלה מארלין, מוצאת להוצאה להורג ואלישה חוזרת לליידי לייק במטרה לעצור את תוכניתו של בארטולו. סוריי, לילה, מיקליאו, עדנה, רוז ודזל, גם בדרכם לליידי לייק. לקראת סוף הפרק אלישה ושומריה מסתננים לליידי לייק.

 

עלול להכיל ספוילרים!!!!! 

תקציר קצר לפרק השבועי (השמיני): אלישה ושומריה הסתננו לליידי לייק ועכשיו הם בדרכם לארמון המלוכה, בכוונה לדבר עם המלך (אבא של אלישה). אלישה מדברת עם המלך(אבא שלה), אך השיחה ניקטעה על ידי בארטולו. בארטולו נלחם באלישה שכרגע החרב שלה לא נמצאת איתה. בארטולו עומד להרוג את אלישה, אך אבא שלה מגן עליה וסופג את המכה. שומריה של אלישה נכנסים לעזור לאלישה ובארטלו בורח וקופץ מהגג :fearful:(כנראה הוא מת).:scream:

סוריי, רוז והמלאכים מגיעים לליידי לייק ומתקשרים עם אלישה. בזמן הזה סוריי מנסה לטהר את הדרקון(שגרם לטורנדו) ומבקש גם את עזרת של רוז. טיהור הדרקון לא היה קל, כך שהם היו צריכים עזרה נוספת, למזלם אלישה הגיע בזמן ועזרה להם בטיהור הדרקון. שלושתם (ומיקליאו בתוך סוריי) מנסים לטהר את הדרקון(בקטע הזה אני פשוט נקרעתי מצחוק, למרות שזה אמור להיות כנראה רגע חשוב ודרמטי).                                      לבסוף הם מצליחים לטהר את הדרקון. ובסוף הפרק סוריי אומר שאותו דבר לגביי אחיה של עדנה, שאפשר לטהר גם אותו.

פרק שדיי עבר מהר ובקצרה, אני מחכה בציפייה לפרק הבא!! 

 קישור לפרקים בעונה 2 (תרגום אנגלי) http://kissanime.ru/Anime/Tales-of-Zestiria-the-X-2017.

שווה להמשיך לראות!!!:smile::smile: